Dobré místo - výstava žáků SUPŠ Sv. Anežky České

Galerie Stará radnice ve Vyšším Brodě uvede výstavu Dobré místo, představující tvorbu studentů oboru Užitá malba ze SUPŠ sv. Anežky České v Českém Krumlově. Soubor prací propojuje vztah k důvěrně známému prostoru a zachycuje stopy každodenní reality i přítomnosti člověka.

dobremisto
Začátek 20. 6. 2026 14:00
Místo konání Galerie v historické radnici
Kategorie vernisáž výstava obrazů - malířství
Vhodné pro

Výstava Dobré místo představuje práce studentů oboru Užitá malba ze SUPŠ sv. Anežky České v Českém Krumlově. Vystavený soubor prací spojuje vztah k důvěrně známému prostoru – místům, situacím a vizuálním stopám, které jsou součástí každodenní zkušenosti.

Autoři ve svých dílech zachycují konfigurace a vizuální vzorce nesoucí přímou i latentní přítomnost člověka. Výstava nabízí citlivý pohled na běžnou skutečnost, její atmosféru, struktury i detaily, které často v každodenním tempu zůstávají nepovšimnuté.

Výstava bude k vidění v Galerii Stará radnice ve Vyšším Brodě od 20. června do 31. července 2026. Vernisáž proběhne 20. června ve 14 hodin.

Další informace

Podrobnosti o vložení záznamu

Datum vložení: 13. 5. 2026 8:14
Datum poslední aktualizace: 18. 5. 2026 7:43
Autor: Správce Webu

Spolupracujeme