Brody v Brodě fotosoutěž pro každého

Autor: Fotostředisko HB | Zveřejněno: 14.8.2017 - 00:00 | Zhlédnuto: 3586x

Fotíte rádi a máte fotky z Vyššího Brodu nebo i Brodu jiného? Přihlaste se do soutěže Brody v Brodě 2017. Můžete vyhrát až 2.000 Kč!


Fotosoutěž pro širokou veřejnost

Fotostředisko Havlíčkův Brod, jeden z nejstarších fotoklubů v ČR, pořádá již pátý ročník fotografické soutěže pro širokou veřejnost z celé České republiky se zaměřením na města, která mají v názvu „Brod“. Projekt navazuje na předchozí úspěšné ročníky a je realizován za aktivní pomoci a účasti měst Havlíčkův Brod, Český Brod, Uherský Brod, Vyšší Brod a Železný Brod a Kraje Vysočina.

Tři soutěžní kategorie

V letošním ročníku jsou dány tyto tři soutěžní kategorie: Krásy města, Život ve městě, Osobnost města. Celá akce má nekomerční charakter, případný výtěžek bude použit zejména na podporu mladým začínajícím fotografům a rozšíření výstavní činnosti.

Výstava soutěže putuje po celé republice

Z fotosoutěže bude vytvořena kolekce nejlepších 30 až 40 fotografií a tato putovní výstava bude postupně ke zhlédnutí ve všech zúčastněných městech během roku 2017 a 2018. Vzhledem k tomu, že vystavené fotografie jsou amatérská díla široké veřejnosti a fotografie je v současnosti nejrozšířenější tvůrčí činnost, bývají tyto výstavy hojně navštěvovány. Podrobné podmínky soutěže najdete na www.fotobrody.cz, přes tyto stránky se zasílají i fotografie do soutěže.

Uzávěrka soutěže je 30.9.2017.

Sdílení